Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego

Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego – Usługa dla odkrywkowych zakładów górniczych

kierownik ruchu zakładu górniczego

Szanowny przedsiębiorco.
Jeżeli jesteś właścicielem odkrywkowego zakładu górniczego to zapewne wiesz jak wiele wyzwań wiąże się z zarządzaniem kopalnią odkrywkową. Ilość wymagań oraz pracy jaką trzeba włożyć w to żeby te wymagania spełnić i dodatkowo jeszcze na tym dobrze zarobić, jest bardzo duża. Myślę, że zgodzisz się ze mną w tym zakresie prawda?

Zapewne doskonale orientujesz się w tym, że branża wydobywcza jest obwarowana dużą ilością przepisów prawa. Zgodność funkcjonowania zakładu górniczego z obowiązującym prawem jest skrupulatnie weryfikowana przez inspektorów Okręgowych Urzędów Górniczych. Dodatkowym wyzwaniem jest niekończący się proces zmian w prawie, które często są wprowadzane zupełnie niespodziewanie i ciężko za nimi nadążyć.

W związku z powyższym chciałbym zaproponować Tobie pomoc w formie współpracy dotyczącej świadczenia usługi – Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego.
Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej i posiadam 14 letnie doświadczenie w zarządzaniu kopalniami odkrywkowymi. Jako Kierownik Ruchu zarządzałem dwoma dużymi zakładami górniczymi o wydobyciu 2,5 mln ton rocznie w największej na świecie korporacji zajmującej się produkcją materiałów budowlanych.

Dodatkowo za pośrednictwem mojej strony egornik.pl staram się propagować zawód górnika i edukuję młodą kadrę górniczą w zakresie przepisów prawa oraz tego jak prawidłowo wykonywać pracę w dozorze. Jestem przekonany, że współpraca jaką podejmiemy pozwoli Ci skupić się na tym co najważniejsze w Twojej firmie, czyli na sprzedaży, marketingu i na powiększaniu Twojego zysku. Natomiast ja zajmę się sprawami górniczymi i prawnymi związanymi z prawidłowym prowadzeniem ruchu zakładu górniczego.

W ramach moich usług oferuję współpracę w zakresie:

  1. Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego wydobywającego kopaliny metodą odkrywkową bez użycia środków strzałowych.
  2. Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego wydobywającego kopaliny metodą odkrywkową przy użyciu środków strzałowych.
  3. Sporządzanie, opracowywanie, akceptowanie i zatwierdzanie dokumentów niezbędnych do prawidłowego prowadzenia ruchu odkrywkowego zakładu górniczego.
  4. Szkolenia dla osób kierownictwa i dozoru.

Zapraszam do kontaktu.

Skontaktuj się ze mną a znajdę rozwiązanie, które będzie optymalne dla Ciebie i Twojej firmy.

kom: +48 502 786 936
mail: piotrkrzeminski82@gmail.com

Z górniczym pozdrowieniem

kierownik ruchu zakładu górniczego

kierownik ruchu zakładu górniczego

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *