Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego

Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego
Usługa dla odkrywkowych zakładów górniczych

kierownik ruchu zakładu górniczego

Szanowny przedsiębiorco.
Jeżeli jesteś właścicielem odkrywkowego zakładu górniczego to zapewne wiesz jak wiele wyzwań wiąże się z zarządzaniem kopalnią odkrywkową. Ilość wymagań oraz pracy jaką trzeba włożyć w to żeby te wymagania spełnić i dodatkowo jeszcze na tym dobrze zarobić, jest bardzo duża. Myślę, że zgodzisz się ze mną w tym zakresie prawda?

Zapewne doskonale orientujesz się w tym, że branża wydobywcza jest obwarowana dużą ilością przepisów prawa. Zgodność funkcjonowania zakładu górniczego z obowiązującym prawem jest skrupulatnie weryfikowana przez inspektorów Okręgowych Urzędów Górniczych. Dodatkowym wyzwaniem jest niekończący się proces zmian w prawie, które często są wprowadzane zupełnie niespodziewanie i ciężko za nimi nadążyć.

W związku z powyższym chciałbym zaproponować Tobie pomoc w formie współpracy dotyczącej świadczenia usługi – Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego.
Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej i posiadam 14 letnie doświadczenie w zarządzaniu kopalniami odkrywkowymi. Jako Kierownik Ruchu zarządzałem dwoma dużymi zakładami górniczymi o wydobyciu 2,5 mln ton rocznie w największej na świecie korporacji zajmującej się produkcją materiałów budowlanych.

Dodatkowo za pośrednictwem mojej strony egornik.pl staram się propagować zawód górnika i edukuję młodą kadrę górniczą w zakresie przepisów prawa oraz tego jak prawidłowo wykonywać pracę w dozorze. Jestem przekonany, że współpraca jaką podejmiemy pozwoli Ci skupić się na tym co najważniejsze w Twojej firmie, czyli na sprzedaży, marketingu i na powiększaniu Twojego zysku. Natomiast ja zajmę się sprawami górniczymi i prawnymi związanymi z prawidłowym prowadzeniem ruchu zakładu górniczego.

W ramach moich usług oferuję współpracę w zakresie:

  1. Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego wydobywającego kopaliny metodą odkrywkową bez użycia środków strzałowych.
  2. Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego wydobywającego kopaliny metodą odkrywkową przy użyciu środków strzałowych.
  3. Sporządzanie, opracowywanie, akceptowanie i zatwierdzanie dokumentów niezbędnych do prawidłowego prowadzenia ruchu odkrywkowego zakładu górniczego.
  4. Szkolenia dla osób kierownictwa i dozoru.

Zapraszam do kontaktu.

Skontaktuj się ze mną a znajdę rozwiązanie, które będzie optymalne dla Ciebie i Twojej firmy.

kom: +48 502 786 936
mail: piotrkrzeminski82@gmail.com

Z górniczym pozdrowieniem

kierownik ruchu zakładu górniczego

kierownik ruchu zakładu górniczego

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.